Jestes tutaj: Home » FILM » Brave Festival 2012

Brave Festival 2012

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na serię wydarzeń związanych z Brave Festival – festiwalu przeciw wypędzeniom z kultury. Tegoroczna edycja odbędzie się we Wrocławiu w dniach 2-7 lipca 2012 roku. Jej motywem przewodnim jest hasło „Wtajemniczenia Kobiet”.

Bohaterkami ósmej edycji festiwalu będą kobiety, które mają inicjatywę, wtajemniczają i rozpoczynają nowe działania. Zaprezentują one m.in. ginące gatunki muzyczne z Mali, Indii, Zimbabwe, Brazylii, Gruzji czy Zanzibaru. Ukażą również publiczności najskrytsze tajemnice swojej kultury, które pielęgnują od wieków.

W ramach Brave Festival odbędzie się też 7. Przegląd Filmowy. Wyświetlone zostaną produkcje dokumentalne i fabularne głównie o tematyce kulturalno-antropologicznej. Jako że ta edycja festiwalu jest wyjątkowo kobieca, tematyka filmów również dotyczyć będzie kobiet oraz ich roli w sztuce kultur z odległych zakątków świata.

Jak co roku całkowity dochód z biletów zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Pieniądze trafią do fundacji Rokpa International zajmującej się pomaganiem dzieciom w Tybecie, Nepalu i Afryce.

Więcej informacji na stronach: http://bravefestival.pl/ i http://www.facebook.com/BraveFestival.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony