Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „Kora, Kora. A planety szaleją” – recenzja biografii o Oldze Jackowskiej

„Kora, Kora. A planety szaleją” – recenzja biografii o Oldze Jackowskiej

Urodziłam się w Krakowie w połowie czerwca. Jestem dzieckiem słońca…” – tak rozpoczyna się biografia Kory – jedynej w swoim rodzaju fascynującej, a jednocześnie tajemniczej i zagadkowej wokalistki polskiej sceny rockowej.

Ta książka to wyjątkowe studium osobowości i charakteru, a także niecodzienny spacer przez dzieciństwo, okres dojrzewania i dorosłość.Na jej stronach odkryjemy cudowny świat hipisów, który odmienił wszystko w życiu artystki. Ta biografia to także niecodzienne anegdoty, bogate szczegóły i dygresje z życia Kory. Fascynująca, specyficzna kobieta i fascynująca, niecodzienna opowieść o kobiecości wolnej, nieokiełznanej, barwnej, niczym w kalejdoskopie pełnej ekspresji, zmysłowości i swobody.

Biografia została zredagowana przez wieloletniego partnera Kamila Sipowicza. To pozycja, którą naprawdę warto przeczytać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × 8 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony