Jestes tutaj: Home » FILM » Polska premiera kinowa filmu „Trzy”

Polska premiera kinowa filmu „Trzy”

Już 25 maja bieżącego roku będzie miała miejsce polska premiera kinowa filmu „Trzy” (oryginalny tytuł „Drei”). Reżyserem produkcji jest Tom Tykwer, autor takich filmów jak „Biegnij Lola, biegnij” czy „Pachnidło: Historia mordercy”.

Nowy film Toma Tykwera opowiada historię, jak sam tytuł może wskazywać, miłosnego trójkąta, niezwykłego jednak, ponieważ składającego się z aż trzech par, które nie wiedzą o sobie nawzajem. Jest to dramat ukazujący ludzi stojących w miejscu poprzez własne ograniczenia, zagubionych, bojących się dopuścić do siebie kogoś innego. Film okraszony jest czarnym humorem, tak bardzo pasującym do konwencji filmów Tykwera. Reżyser stosuje charakterystyczne dla siebie techniki i formy przekazu, takie jak nagromadzenie popkulturowych symboli, podzielność obrazu, spowolnienie tempa akcji czy wprowadzenie czarno-białych fragmentów do całości produkcji. Wszystko to dopełniają często nieco przekoloryzowane, kontrastujące ze sobą i z historią zdjęcia autorstwa Franka Griebe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony