Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Głos z Wadowic

Głos z Wadowic

Wadowice też mają coś do powiedzenia w muzyce. Hip-hop z Wadowic to nie żart, zresztą przekonajcie się sami.

Bartłomiej Sołtysiewicz inaczej Breff chce nas urzec swoją nową płytą, którą promuje utwór: – „Pasja to Miłość, a Miłość to Pasja”. Bartosz to człowiek orkiestra – autor tekstów, wokalista i raper. Na koncie ma kilka płyt, mnóstwo featuringów i kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. Specjaliści twierdzą, że styl wadowickiego rapera określić można jako ciepły, organiczny hip hop, częstokroć przemieszany z bardziej abstrakcyjnymi i niespokojnymi brzmieniami. W sferze tekstowej Breff określany jest jako jeden z najbardziej poetyckich w polskim hip hopie.

Ten klip to swoisty majstersztyk, dobrze skrojone, blisko czterominutowe widowisko przypomina w swym obrazie dobre polskie teledyski. Jest w tym jakaś treść, która wydaje się próbą opowiedzenia publice czegoś ważnego i wychodzi nam z tego sentymentalna podróż do czegoś, co już było. W teledysku są oczywiście Wadowice, raper urzeka nas obrazami z tego miasta i pokazuje je od ciepłej, wyjątkowej strony.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 7 = zero

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 101 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony