Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » 35-lecie warszawskiej dzielnicy – Dni Ursynowa

35-lecie warszawskiej dzielnicy – Dni Ursynowa

Doda, Wilki, Ania Dąbrowska, K.A.S.A, Pako Sarr – to gwiazdy tegorocznych Dni Ursynowa, które odbędą się  2 i 3 czerwca pod Kopą Cwila. Prowadzącymi będą Roman Czejarek i Robert Rozmus. Koncerty i towarzyszące im imprezy odbędą się pod hasłem „Świętujemy 35 lat Ursynowa”.

W pierwszy czerwcowy weekend pod Kopą Cwila mieszkańcy Ursynowa będą bawić się w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki.

W sobotę o 18.30 wystąpi Pako Sarr, a około 20-tej- Doda. W niedzielę od 16.30 zaśpiewają kolejno: K.A.S.A, Ania Dąbrowska i Wilki. Przed gwiazdami będą występować zespoły związane z Ursynowem. Po niedzielnym koncercie mieszkańcy obejrzą pokaz sztucznych ogni.

Dni Ursynowa to także piknik rodzinny, który w tym roku połączono z Dniem Matki i Dniem Dziecka. Nie zabraknie więc atrakcji i niespodzianek dla dzieci i rodziców. W małym amfiteatrze dla najmłodszych wystąpią: Teatr Jumaja, zespół Balbiny, Grupa Cyrkowa Eduardo i zespoły artystyczne z ursynowskich szkół i przedszkoli.

Nie zabraknie też tradycyjnych atrakcji Dni Ursynowa: bungee jumping, wesołego miasteczka dla najmłodszych, stoisk promocyjnych i handlowych.

Ważnym wydarzeniem sportowym tegorocznego festynu będzie VI Bieg Ursynowa.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony