Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Zamkowe Raz Dwa Trzy

Zamkowe Raz Dwa Trzy

Koncert zespołu łączącego rock z poezją współczesną odbędzie się na Dziedzińcu Zamkowym poznańskiego CK „Zamek”, w czwartek, 24 maja 2012, o godz. 21.00.

Raz Dwa Trzy powstało w lutym 1991, a założyli go studenci studium pedagogicznego w Zielonej Górze. Byli to: Adam Nowak z Poznania, a także Grzegorz Szwałek, Jacek Olejarz i Jacek Grabek. Raz Dwa Trzy od dwudziestu jeden już lat z powodzeniem działa na polskim rynku muzycznym, a kolejną płytą zachwyca coraz bardziej publiczność. Już  w trzy miesiące po swoim zawiązaniu zespół wygrał 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. Zespół cechuje szczególnie pewien zdystansowany rodzaj egzystencjalizmu, nietypowe instrumentarium i wyjątkowe teksty piosenek, których autorem jest Adam Nowak. Muzyka Raz Dwa Trzy to elementy bluesa, jazzu, folku i dość osobliwa, rockowa energia. Zespół wydał już mnóstwo płyt i albumów, tak studyjnych, jak i koncertowych. Były to m. in.: „To ja”, „Jestem Polakiem”, „Sufit”, „Niecud”, „Cztery”, „Czy te oczy mogą kłamać”, „Trudno nie wierzyć w nic”,  „Młynarski”, „Skądokąd”.

Bilety: 40 zł.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 × osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony