Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nneka wystąpi podczas imprezy Gdańsk Dźwiga Muzę 2012

Nneka wystąpi podczas imprezy Gdańsk Dźwiga Muzę 2012

Gdańsk Dźwiga Muzę 2012 to dwudniowa impreza, która skupia się wokół muzyki i tańca. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10 – 11 sierpnia na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

Pierwszą gwiazdą tej edycji gdańskiego festiwalu organizowanego we współpracy z Radiem ESKA jest Nneka. Artystka pochodzi z Nigerii, ale mieszka i tworzy w Niemczech. Jej muzyka to solidna mieszanka soulu, rapu, a nawet rocka. Zadebiutowała w 2005 roku minialbumem „The Uncomfortable Truth”, a jej płyta „Victim of Truth” została okrzyknięta przez brytyjski Sunday Times „równie dobrą, co The Miseducation Of Lauryn Hill”. Ostatnim albumem Nneki jest „Soul Is Heavy” z 2011 roku, przy produkcji którego artystkę wspomagali Black Thought z The Roots oraz Ms. Dynamite.

Koncert Nneki podczas imprezy Gdańsk Dźwiga Muzę 2012 nie będzie pierwszym pobytem wokalistki w Polsce. Artystkę na żywo można było usłyszeć w roku 2009 oraz 2011.

Bilety jednodniowe na Gdańsk Dźwiga Muzę 2012 w przedsprzedaży kosztują 15 zł, a karnety 25 zł. Od lipca ceny wynosić będą 20 zł i 35 zł.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 7 = zero

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony