Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Posłuchaj nowego singla Alanis Morissette 'Guardian’

Posłuchaj nowego singla Alanis Morissette 'Guardian’

Alanis Morissette udostępniła w internecie swój najnowszy singiel ‘Guardian’. Piosenka zwiastuję premierę siódmego, studyjnego albumu Alanis ‘Havoc And Bright Lights’, który ukaże się 28 sierpnia. Do rozgłośni radiowych singiel trafi 18 czerwca.

Multi platynowa artystka, wielokrotna laureatka prestiżowej nagrody Grammy – Alanis Morissette, nakładem Sony Music wyda nowy, długo oczekiwany, siódmy w dyskografii album długogrający 'Havoc and Bright Lights’. Krążek oraz jego wersja cyfrowa pojawią się na rynku 29 sierpnia 2012 roku. Wyprodukowany przez Guya Sigswortha (Björk, Madonna, Seal) oraz Joe Chiccarelli’ego (Tori Amos, Elton John, My Morning Jacket, U2), to pierwszy od czterech lat premierowy materiał Kanadyjki. Zwiastujący premierę albumu singiel 'Guardian’, fani będą mogli nabyć już 18 czerwca. Tego samego dnia singiel trafi do rozgłośni radiowych na całym świecie.

– „Ten album, jak zawsze w moim przypadku jest wypadkową tego, czym akurat jestem obecnie w życiu zafascynowana, na punkcie czego mam obsesję, na czym mi najbardziej zależy i co spędza mi sen z powiek o 4 nad ranem” charakteryzuje treść płyty Alanis. – „Te piosenki to mój emocjonalny, psychologiczny, społeczny i filozoficzny komentarz do obecnie zastanej przeze mnie sytuacji w otaczającym mnie świecie. Nie mogę się już doczekać, by podzielić się tym albumem z moimi fanami i wszystkimi, którzy pojawią się na moich koncertach, by podjąć ze mną polemikę, które te piosenki za sprawą ich zaangażowania i wyzywających treści mogą wywołać”.

Piosenki na albumie 'Havoc And Bright Lights’:

1 Guardian
2 Woman Down
3 'Til You
4 Celebrity
5 Empathy
6 Lens
7 Spiral
8 Numb
9 Havoc
10 Win and Win
11 Receive
12 Edge of Evolution

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× siedem = 49

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony