Jestes tutaj: Home » SPORT » „Kuźnia Boksu – Pojedynek Bratanków”

„Kuźnia Boksu – Pojedynek Bratanków”

Już 1 czerwca, zaledwie na tydzień przed rozpoczęciem Euro 2012, będzie miała miejsce wielka Gala Boksu zawodowego w Rzeszowie. Wtedy to polscy pięściarze zmierzą się z zawodnikami z Ukrainy, która wspólnie z naszym krajem organizuje tegoroczny turniej piłkarski.

Imprezę tę, promowaną hasłem „Kuźnia Boksu – Pojedynek Bratanków”, na jednym ze swoich kanałów pokaże telewizja Polsat, która do tej pory skupiała się głównie na galach grupy KnockOut Promotions.

To sportowe i medialne wydarzenie, które ulokowane zostało  w mogącej pomieścić niemal 7 tysięcy widzów Hali Podpromie, odbędzie się w formie meczu bokserskiego, w ramach którego zaplanowano 8 emocjonujących pojedynków. Podopieczni trenera Andrzeja Gmitruka, na co dzień występujący w Polsce Dariusz Sęk – którego walka będzie wydarzeniem wieczoru, Maciej Sulęcki i Norbert Dąbrowski w potyczkach z ukraińskimi fighterami zostaną wsparci przez naszych pięściarzy z powodzeniem kontynuujących kariery w USA – Przemysława Majewskiego i Kamila Łaszczyka z grupy Global Boxing Promotions.

Organizatorzy zapowiadają też występ Piotra Wilczewskiego, niedawnego przeciwnika Arthura Abrahama i byłego zawodowego mistrza Europy. Kartę walk uzupełnią pojedynki młodych talentów – Mateusza Rzadkosza i Michała Wilczka, które odbędą się na zasadach boksu amatorskiego.

Całość uświetni koncert gwiazd: zespołu Blue Cafe i K.A.S.Y.

Gala w Rzeszowie organizowana przez Portfel.pl, od dłuższego czasu głównego sponsora naszego najlepszego pięściarza ostatnich lat Tomasza Adamka, ma być początkiem długofalowej współpracy firmy z Gmitrukiem i bokserami z jego teamu. W najbliższych miesiącach można się zatem spodziewać kolejnych wydarzeń fighterskich z cyklu „Kuźnia Boksu”.

Bilety w cenie od 80 do 120 PLN do nabycia w Empiku i na www.ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 3 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony