Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » „Miękkie maszyny” Karoliny Cichej

„Miękkie maszyny” Karoliny Cichej

Koncertu Karoliny Cichej zatytułowanego tak, jak najnowsza płyta artystki – „Miękkie maszyny” – będzie można wysłuchać już w tę sobotę, 12 maja 2012, o godz. 20.00 na Dziedzińcu Masztalarni.

Karolina Cicha zaczęła komponować w wieku 12 lat. Potrafi grać na kilku instrumentach – klawiszach, akordeonie, fortepianie i perkusjonaliach. Zdarza jej się pisać teksty. Poza tym trenuje różne techniki wokalne. Chwalona jest za swój eksprezyjny śpiew. Podobno, „gdy wejdzie na scenę wszystko poza słowami i dźwiękami przestaje się liczyć”.

„Miękkie maszyny” jest trzecią w dorobku i pierwszą płytą zawierającą autorską muzykę Karoliny Cichej. Krążek pełen jest „maszynowej” precyzyjności, ale w utworach można usłyszeć także emocje, liryzm i elementy myślenia etnicznego, a także tego, co w muzyce bierze się z rytuału.

Bilety: 25 zł.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony