Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Lauryn Hill na Orange Warsaw Festival 2012

Lauryn Hill na Orange Warsaw Festival 2012

Orange Warsaw Festival na stałe wpisał się na listę tych letnich festiwali, które prawie każdy chciałby zobaczyć. Poza Linkin Park, Garbage czy The Prodigy na scenie warszawskiego festiwalu pojawi się sama Lauryn Hill.

Mimo że uznanie Lauryn Hill za artystkę komercyjną byłoby dość okrutne, trzeba przyznać, że każdy choć raz słyszał to nazwisko, tak jak każdy potrafi zanucić pod nosem „No Woman, No Cry”. Lauryn była wokalistką zespołu Fugees i to wtedy osiągnęła największe sukcesy i sławę. Po rozpadzie grupy zajęła się karierą solową i w 1998 roku pojawił się album „Miseducation of Lauryn Hill”.

Lauryn Hill w ramach Orange Warsaw Festival wystąpi 10 czerwca. Koncert jest o tyle oczekiwany, że artystka po roku 2005, w którym pojawiła się na Open’er Festival, już dwukrotnie planowała wystąpić w Polsce i za każdym razem koncert został odwołany.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony