Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Pomocniczy „Zielony Poznań”

Pomocniczy „Zielony Poznań”

W weekend, 12 i 13 maja 2012, w godz. 10.00 – 17.00 na terenie Parku Wilsona przed poznańską Palmiarnią odbędzie się kiermasz ogrodniczy związany, choć niekoniecznie, z konkursem „Zielony Poznań”. Wystawcy na nim obecni oferować będą w cenach promocyjnych bogaty wybór materiału roślinnego z przeznaczeniem do obsadzeń balkonów, tarasów i ogrodów.

 

Mieszkańcy Poznania zaopatrzyć się będą mogli w akcesoria balkonowe i ogrodnicze, podłoża i nawozy. Poza tym zapoznać będzie się można z ofertą wydawniczą „Działkowca”. Gratką Kiermaszu jest to, że instruktorzy Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców udzielać będą bezpłatnych porad ogrodniczych. W czasie spotkania promowany będzie też konkurs „Zielony Poznań” i przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w nim.

 

Uwaga

Jednocześnie w Palmiarni Poznańskiej odbywać się będzie adopcja kotów.

 

Kiermasz organizują: Wydział Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Urzędu Miasta Poznania,Palmiarnia Poznańska i Targowiska SA.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 3 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony