Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Nasza poznańska Warta

Nasza poznańska Warta

Konkurs pod hasłem „Miejsca Warty” ogłosiło partnerstwo „Na rzecz Warty”, zawiązane przez Urząd Miasta Poznania oraz firmy „SwedeCenter”, „KuiperCompagnons” i „DHV”, przy współpracy z „PLOT” (formalnym jego organizatorem jest firma „SwedeCenter”). Konkurs potrwa do 1 lipca 2012, a każdy chcący wziąć w nim udział, będzie musiał przygotować relację z opracowanej przez siebie wycieczki po nadwarciańskich terenach Poznania i okolic. Organizatorzy przewidują wspaniałe i niepowtarzalne nagrody.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.miejscawarty.pl. Tam każdy może dowiedzieć się, jak przygotować rzeczoną relację, a także dowie się szczegółowych informacji o nagrodach i sponsorach. Tam też będą zamieszczane konkursowe propozycje wycieczek. Pomysłodawcy Konkursu chcieliby zachęcić poznaniaków do aktywnego wypoczynku i zwiedzania terenów nadwarciańskich położonych w Poznaniu i jego okolicach, a także promować atrakcje turystyczne znajdujące się na tym obszarze oraz ofertę zorganizowanego wypoczynku nad wodą (kajakarstwo, wioślarstwo, łodzie motorowe).

 

Nagrody:

I miejsce – 5-dniowy, rodzinny pobyt nad morzem, w sopockim hotelu Mera Hotel & SPA ufundowany przez firmę „SwedeCenter”;

II miejsce – 3-dniowy pobyt dla 2 osób w Amsterdamie sponsorowany przez holenderską firmę „KuiperCompagnons”;

III miejsce – wspólnie z zaproszonymi znajomymi, odkrywanie nieznanych zakątków poznańskiej Fary (podziemia, kapitularz, organy od wewnątrz, strych farny) – dzięki Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Oprócz tego dla uczestników-zwycięzców Konkursu czekają jeszcze inne nagrody ufundowane przez Partnerów. Są to np.: telefon HTC Wildfire S, kurs eskimoski pływania kajakiem, spływ wioślarski, voucher do restauracji.

Uwaga! Tak pula nagród, jak i lista Partnerów mogą się stale powiększać, a organizatorzy Konkursu liczą na współpracę z samorządami lokalnymi, firmami oferującymi zorganizowany wypoczynek, atrakcje turystyczne, sprzęt turystyczny, firmami gastronomicznymi i oferującymi noclegi, które mogą zgłaszać swój akces na stronie Konkursu.

 

Patronat medialny nad Konkursem objęła „Gazeta Wyborcza”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony