Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Nasza poznańska Warta

Nasza poznańska Warta

Konkurs pod hasłem „Miejsca Warty” ogłosiło partnerstwo „Na rzecz Warty”, zawiązane przez Urząd Miasta Poznania oraz firmy „SwedeCenter”, „KuiperCompagnons” i „DHV”, przy współpracy z „PLOT” (formalnym jego organizatorem jest firma „SwedeCenter”). Konkurs potrwa do 1 lipca 2012, a każdy chcący wziąć w nim udział, będzie musiał przygotować relację z opracowanej przez siebie wycieczki po nadwarciańskich terenach Poznania i okolic. Organizatorzy przewidują wspaniałe i niepowtarzalne nagrody.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.miejscawarty.pl. Tam każdy może dowiedzieć się, jak przygotować rzeczoną relację, a także dowie się szczegółowych informacji o nagrodach i sponsorach. Tam też będą zamieszczane konkursowe propozycje wycieczek. Pomysłodawcy Konkursu chcieliby zachęcić poznaniaków do aktywnego wypoczynku i zwiedzania terenów nadwarciańskich położonych w Poznaniu i jego okolicach, a także promować atrakcje turystyczne znajdujące się na tym obszarze oraz ofertę zorganizowanego wypoczynku nad wodą (kajakarstwo, wioślarstwo, łodzie motorowe).

 

Nagrody:

I miejsce – 5-dniowy, rodzinny pobyt nad morzem, w sopockim hotelu Mera Hotel & SPA ufundowany przez firmę „SwedeCenter”;

II miejsce – 3-dniowy pobyt dla 2 osób w Amsterdamie sponsorowany przez holenderską firmę „KuiperCompagnons”;

III miejsce – wspólnie z zaproszonymi znajomymi, odkrywanie nieznanych zakątków poznańskiej Fary (podziemia, kapitularz, organy od wewnątrz, strych farny) – dzięki Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Oprócz tego dla uczestników-zwycięzców Konkursu czekają jeszcze inne nagrody ufundowane przez Partnerów. Są to np.: telefon HTC Wildfire S, kurs eskimoski pływania kajakiem, spływ wioślarski, voucher do restauracji.

Uwaga! Tak pula nagród, jak i lista Partnerów mogą się stale powiększać, a organizatorzy Konkursu liczą na współpracę z samorządami lokalnymi, firmami oferującymi zorganizowany wypoczynek, atrakcje turystyczne, sprzęt turystyczny, firmami gastronomicznymi i oferującymi noclegi, które mogą zgłaszać swój akces na stronie Konkursu.

 

Patronat medialny nad Konkursem objęła „Gazeta Wyborcza”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


5 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 015 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony