Jestes tutaj: Home » MUZYKA » The Prodigy znów nagrywa

The Prodigy znów nagrywa

Data premiery nowej płyty zespołu, o którym głośno było dzięki występowi na festiwalu Woodstock w ubiegłym roku, nie jest jeszcze znana. Ogłoszony został za to tytuł, który brzmieć będzie: „How To Steal A Jet Fighter”.

Kompozytor utworów The Prodigy Liam Howlett zapewnia, że nowa płyta utrzymana będzie w nieco innym, cięższym klimacie niż ostatni album „Invaders Must Die” z 2009 roku.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani. Ostatni album był raczej imprezowy. Fajnie było znów razem pracować, ale najlepsze kawałki z tamtego zestawu to jednak te mniej imprezowe. Tym razem będzie to cięższy i bardziej mroczny longplay.” – powiedział Howlett w wywiadzie dla NME.

W Polsce zespół pojawi się w czerwcu na Orange Warsaw Festival i niewykluczone, że obecni na nim fani będą mieli okazję usłyszeć nowe kompozycje.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 3 = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony