Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Slasha czas

Slasha czas

Muzyczny romans Slasha z Mylesem Kennedym przeradza się chyba w poważny związek. Były gitarzysta Guns N’ Roses i lider Alter Bridge zawiązali spółkę, której owoce będziemy mogli nabyć, wysłuchać i ocenić już 22 maja. Taka właśnie data została wyznaczona na premierę albumu „Apocalyptic Love”.

Do tego czasu Slash nie zamierza próżnować, czego dowodem są ustawiczne przypomnienia, mailing do fanów i ogłoszenia na Facebooku. (Trzeba przyznać, że reklamę i marketing ma Soul Hudson na poziomie). Co sprytniejsi zdążyli już odwiedzić YouTube oraz oficjalną stronę artysty i wysłuchać ujawnionych kawałków bądź ich fragmentów. Niespodzianek nie będzie. Będzie za to kawał porządnego hard-rocka. Takiego, który, choć sprzedawany w opakowaniu przywodzącym na myśl tandetne t-shirty z sieciówek dla zbuntowanych nastolatek, nadal trzyma poziom i przypomina ludziom, do czego służy perkusja i gitara elektryczna.

Slash i Kennedy nie dość, że wiedzą, jak się robi przyzwoity rock, to jeszcze wiedzą, jak ubić na nim dobry interes. Slash udowodnił to dwa lata temu wydając album pod niezbyt skomplikowanym tytułem „Slash”, na którym zagościły gwiazdy z najwyższej półki muzycznych hipermarketów. Myles Kennedy nauczony ciężką pracą i czerpiący doświadczenia od weteranów tego biznesu (Led Zeppelin) konsekwentnie robi z byłym członkiem Gunsów dobrą robotę.

Porządne brzmienie z Kalifornii to coś, co ucieszy każdego, kto planuje letnie grillowania i relaks nad jeziorem w amerykańskim stylu. Jeśli ktoś szuka muzycznej oprawy do upalnej scenerii z trampkami, elementami jeansu i dziewczynami w bikini, niech już odkłada pieniądze do świnki skarbonki. Slash… powraca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony