Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Powrót No Doubt

Powrót No Doubt

Fanów Gwen Stefani i No Doubt z pewnością ucieszy informacja, że już niedługo pojawi się nowa płyta zespołu. Członkowie grupy ogłosili, że pierwszy od jedenastu lat album będzie miał premierę 25 września bieżącego roku.

Prace nad materiałem na nowy album zespół rozpoczął w 2010 roku, chociaż wstępne informacje o wejściu No Doubt do studia można było usłyszeć już w roku 2008. Będzie to szósta pozycja w dyskografii zespołu. Liderka No Doubt Gwen Stefani powiedziała w krótkim klipie nakręconym dla fanów, że planuje na bieżąco informować opinię publiczną o postępach w pracach nad albumem i promującym go teledyskiem.

Grupa No Doubt powstała w 1986 roku, a debiutancka płyta ukazała się w roku 1992. Popularność przyniósł zespołowi dopiero „Tragic Kingdom” z 1995 r. Ostatnim krążkiem Gwen i jej kolegów był „Rock Steady” w 2004 roku i wtedy też zespół postanowił czasowo zakończyć działalność, aby zająć się solowymi projektami.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć + 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony