Jestes tutaj: Home » FILM » Ach ten Valmont!

Ach ten Valmont!

Czy można igrać z uczuciami? Czy podstępna intryga jest tylko niewinną grą w której zawsze zdobywamy to, co sobie zamierzymy? Czy zawsze mamy wszystkie karty w ręku i czy można oszukać przeznaczenie w celu osiągnięcia własnych korzyści?

Ten film po prostu trzeba zobaczyć. Nakręcona z wielkim polotem i rozmachem historia niebezpiecznych związków i misternych konszachtów. Nominowana do Oscara za najlepsze kostiumy wariacja – Milosa Formana na temat toksycznych i zakazanych związków Choderlosa de Laclos.

Francja, rok 1788. Despotyczna Markiza de Merteuil zostaje porzucona przez kochanka. Pragnąc zemsty kobieta zawiera pakt z hrabią de Valmont. Jeśli uda mu się uwieść narzeczoną niewiernego adoratora, otrzyma on dostęp do alkowy Marikzy. Valmont przystaje na propozycję mając na uwadze jeszcze jeden cel – cnotliwą i zamężną Madame de Tourvel.

Doskonała propozycja na deszczowy wieczór. Smak osiemnastowiecznej Francji, niemoralne zabawy i dworskie intrygi dostarczą niezapomnianych wrażeń i zostawią w pamięci trwały ślad. Tylko która z Was oprze się urokowi hrabiego de Valmont…?

W zakładce Kinoplexu dostępna pełna wersja filmu do obejrzenia przez Internet: http://kinoplex.gazeta.pl/filmy/18,110231,11222706,Valmont.html

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa + 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony