Jestes tutaj: Home » FILM » Powalczy o Złote Lwy

Powalczy o Złote Lwy

Debiut fabularny Tomasza Wasilewskiego „W sypialni” z główną rolą Katarzyny Herman, będzie walczył o Złote Lwy na 37. Gdynia Film Festival. Impreza rozpocznie się już 7 maja.

32-letni Tomasz Wasilewski jest absolwentem Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie oraz Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT w Łodzi.

„W sypialni” opowiada historię 40-letniej Edyty, która z powodu braku pieniędzy, umawia się przez internet z poznanymi tam mężczyznami. Podczas romantycznych randek podaje swoim oblubieńcom… środki usypiające. Los sprawia, że trafia na 35-letniego Patryka, którego nie udaje się jej uśpić. Nowa znajomość zaczyna wzbudzać w niej fascynację…

W głównej roli wystąpiła Katarzyna Herman, a towarzyszą jej m.in. Tomasz Tyndyk, Agata Buzek, Mirosław Zbrojewicz, Janusz Chabior i Wojciech Kalarus.

Trzymajmy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony