Jestes tutaj: Home » SPORT » 30 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy- Zapowiedź

30 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy- Zapowiedź

W ostatniej kolejce Polskiej Ligi Piłkarskiej będziemy mieli do czynienia z wielkimi emocjami.

Cztery drużyny mają ciągle szanse na mistrzostwo. Jednak wydaje się, iż warszawska Legia już tylko iluzorycznie, gdyż w ostatniej kolejce podczas meczu w Gdańsku zaprzepaściła to na co pracowała przez cały rok. Największe szansę wydaje się mieć wrocławski Śląsk, choć mecz na stadionie krakowskiej Wisły bezsprzecznie będzie bardzo trudny. Ruch Chorzów podejmie z kolei Gdańską Lechię i wydaje się, iż powinien zdobyć 3 punkty w tym meczu pomimo zwyżki formy drużyny gości. Lech Poznań zagra na gorącym stadionie w Łodzi z tamtejszym Widzewem. Całkiem niedawno walka drużyny poznańskiej o mistrzostwo wydawała się skazana na niepowodzenie, a teraz wydaje się to całkiem realne, gdyż strata do lidera wynosi tylko 2 oczka. Legia zachowuje teoretyczne szanse na mistrzostwo, choć przy sprzyjającym biegu okoliczności i całkiem realnych wynikach dotyczących przegranej Śląska na stadionie Białej Gwiazdy, remisu Ruchu z Lechią i Widzewa z Lechem może jeszcze cieszyć się z mistrzostwa.

Wynik Wisły w Lidze Europejskiej i awans z fazy grupowej dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności pokazuje, że wszystko w piłce jest możliwe. Co wydarzy się w ostatniej kolejce T-Mobile Ekstraklasy przekonamy się wkrótce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony