Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Rzucający klątwy biskupi z „Terry Incognity”

Rzucający klątwy biskupi z „Terry Incognity”

W kawiarni misyjnej „Cafe Misja” w Poznaniu w środę, 9 maja 2012, o godz. 19.00 odbędzie prelekcja pani Dainy Kolbuszowskiej zatytułowana: Dlaczego poznańscy biskupi rzucali klątwy na miasto? Wstęp wolny.

Akcja „Terra incognita – odkryj Ostrów Tumski”

Jest to cykl historycznych spotkań zorganizowanych przez Centrum Turystyki Kulturowej „TRAKT” i „Cafe Misja” – Centrum Kultury Fara. Cykl ten skupia się na historii naszego poznańskiego Ostrowa Tumskiego, pozwala odkryć jego uczestnikom swoje tajemnice i sensacje.

W tym miesiącu w ramach projektu „Terra Incognita – odkryj Ostrów Tumski” można też wysłuchać reportaż na antenie Radia „Emaus” w niedzielę 6 maja o godz. 15.10. przewidziana jest także specjalna wycieczka po Ostrowie Tumskim w sobotę 12 maja o godz. 12.00 – spotkanie uczestników przy kościele NMP na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Na wycieczkę wstęp również jest wolny.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 + = trzynaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony