Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Indyjski eko-masaż w „Głośnej”

Indyjski eko-masaż w „Głośnej”

W poznańskiej kluboksięgarni „Głośna”, jak zwykle, we wtorek, 8 maja 2012, o godz. 18.00 odbędzie się kolejne z spotkanie z ekozrównoważonymi z serii „Tytka”.

Gościem „Tytki” będzie tym razem Małgorzata Konieczny. Jest to instruktorka masażu Shantala.

1. Masaż Shantala

Wywodzi się z tradycji indyjskiej, a jego technika przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Bowiem od stuleci już matki masują w ten sposób swoje dzieci od momentu narodzin, do chwili kiedy te opuszczają dom rodzinny. Bardzo specyficznym elementem masażu Shantala jest budowanie poprzez dotyk zaufania i poprawianie relacji z najbliższymi (dziećmi, partnerami, rodzicami). Wszystkiego tego i jeszcze więcej będzie można dowiedzieć się na spotkaniu, na które zaproszeni są nie tylko młodzi rodzice i ci, którzy spodziewają się dziecka. Masaż techniką Shantala bowiem zachowuje swoje właściwości, nawet jeśli osoba masowana potrafi już samodzielnie chodzić, jeść i mówić.

2. Małgorzata Konieczny

Jest dyplomowaną Instruktorką Polskiej Szkoły Masażu Shantala. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się uczeniem rodziców bądź opiekunów, masowania niemowląt oraz dzieci starszych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony