Jestes tutaj: Home » FILM » Hollywoodzka Śpiąca Królewna

Hollywoodzka Śpiąca Królewna

Premiera „Królewny Śnieżki i Łowcy” jeszcze się nie odbyła, a tymczasem w Hollywood powstały już plany nakręcenia kolejnej nietypowej wersji innej disnejowskiej baśni. Tym razem wybór padł na Śpiącą Królewnę.

Innowacyjność powstającej interpretacji polega na opowiedzeniu historii z perspektywy złej Czarownicy – Maleficent. Będzie to historia o tym jak musiała znosić pogardę i niesprawiedliwość rodziców Aurory. W oryginalnej wersji historii, która zostanie zachowana, wiedźma nie została zaproszona na chrzciny królewny. Z tego powodu rzuciła na dziecko klątwę – przepowiedziała jej śmierć przez ukłucie wrzecionem. Jedna z dobrych wróżek obecna na uroczystości złagodziła jednak klątwę. Aurora zamiast umrzeć, miała zapaść w sen. Tak głęboki, że zbudzić ją mógł jedynie pocałunek prawdziwej miłości.

Reżyserią „Maleficent” zajmie się Robert Stromberg. W roli złej Czarownicy zobaczymy najprawdopodobniej Angelinę Jolie, a partnerować na planie będą jej Elle Fanning i Sharlto Copley. Premiera planowa jest na 2013 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć + = 15

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony