Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Kolejny sukces wokalisty Star Guard Muffin

Kolejny sukces wokalisty Star Guard Muffin

Mimo młodego wieku Kamil Bednarek osiągnął już wiele na polskiej scenie muzycznej. Teraz przyszedł czas na Wielką Brytanię!

W ostatnio emitowanym programie „Kuba Wojewódzki Show” Wojewódzki ogłosił, że Kamil Bednarek dostał się do brytyjskiej edycji programu „X Factor”. To prawdziwa szansa dla młodego wokalisty na zrobienie międzynarodowej kariery.

Kamil Bednarek został odkryty w III edycji show „Mam talent”, gdzie zajął 2. miejsce. Debiutancka płyta jego zespołu, Star Guard Muffin także odniosła sukces. Obecnie Kamil występuje w show TVP, „Bitwa na głosy”. Wraz ze swoją drużyną udało mu się dojść do finału, w którym zmierzy się z grupą Ryszarda Rynkowskiego.

Czy Kamil ma szansę na sukces także za granicą? Czy uda mu się zachwycić swoim głosem widzów w Wielkiej Brytanii? Przekonamy się już niedługo.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 088 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony