Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Estelle „All Of Me” – recenzja

Estelle „All Of Me” – recenzja

Trzecia płyta brytyjskiej wokalistki Estelle nie zachwyca, ale także artystka nie ma się czego wstydzić, bo udało jej się zachować dobry poziom muzyczny.

Przede wszystkim płyta jest bardzo niespójna, wręcz trochę chaotyczna i niestety zbyt pospolita. Zawiodą się osoby przyzwyczajone do niecodziennego głosu i talentu tej bardzo zdolnej piosenkarki. Zdecydowanie brakuje tutaj nowych, świeżych i oryginalnych brzmień. Jest poprawnie, ale mimo wszystko daje się odczuć duży niedosyt i głód wyjątkowej muzyki.

Na uwagę na pewno zasługują: „Thank You”, „Cold Crush” czy „Speak Ya Mind”. Reszta to niezbyt udane inspiracje Arethą Franklin, czy utwory przypominające ostatnie dokonania Whitney Houston.

Odnoszę dziwne wrażenie, że artystka tym razem popadła w samozachwyt i karmi swoich odbiorców zwyczajnością i banałem, chociaż stać ją na dużo więcej. W rankingu mojej subiektywnej oceny to skromne 5 na 10. Mam nadzieję, że Estelle wyciągnie z tej nie do końca udanej płyty – wnioski na przyszłość.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 + trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony