Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Alanis znów nagrywa

Alanis znów nagrywa

Nowa płyta Alanis Morissette „Havoc and Bright Lights” ukaże się na sklepowych półkach już 27 sierpnia. Będzie to pierwszy krążek artystki od 2008 roku.

Piosenkarka powiedziała, że zawarte w albumie utwory są jej osobistym – emocjonalnym, psychologicznym i filozoficznym – komentarzem do otaczającej ją obecnie rzeczywistości. Wyznała, że nie może się doczekać się już, aż piosenki trafią do jej fanów i innych osób, które przyjdą na koncerty. Ma nadzieję, iż prowokujące teksty sprowokują ich do dyskusji.

Produkcją płyty zajął się Guy Sigsworth współpracujący m.in. z Madonną oraz Joe Chiccarelli odpowiedzialny za albumy Tori Amos i Eltona Johna. Singiel „Guardian” promujący album trafi do rozgłośni radiowych 18 czerwca bieżącego roku. Tego samego dnia będzie dostępny w sprzedaży.

One comment on “Alanis znów nagrywa

  1. Finrazjel on said:

    No wreszcie! Szkoda tylko, że premiera singla będzie prawie miesiąc po amerykańskiej, ale za to album będziemy mieli dzień wcześniej 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony