Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Kurt Cobain pracował przed śmiercią nad solową płytą

Kurt Cobain pracował przed śmiercią nad solową płytą

To mógł być jego wyjątkowy album – opowiada Eric Erlandson, były gitarzysta formacji Hole. Amerykańskie media podały, że Kurt Cobain tuż przed śmiercią pracował nad swoim solowym albumem. Utwory jednak nigdy nie ujrzały światła dziennego i nie wiadomo, czy kiedyś zostaną opublikowane.

Fani od lat zastanawiają się, w jakim kierunku poszłaby Nirvana albo sam Kurt Cobain, gdyby nie samobójcza śmierć muzyka. To do czego dążył Kurt, to solowa płyta z udziałem różnych muzyków – twierdzi Erlandson.

Podobno Cobain zaprezentował mu część tamtego materiału. Jak się prezentował? – To mógł być jego „Biały Album” – uważa muzyk. – Dlatego jego śmierć była dla mnie jeszcze większym ciosem. Kto wie, gdzie dziś jest ta muzyka?

Media zauważają, że o istnieniu piosenek Cobaina wiedziało dotąd niewiele osób. Zespół zostawił po sobie stosunkowo niewiele niepublikowanych utworów. Czy istnieje więc szansa, że solowy materiał Cobaina zostanie kiedyś opublikowany? Podobno ktoś już go zbiera w całość, to byłoby wielkie wydarzenie muzyczne.

 

http://img.blogcu.com/uploads/rockergotic_302px-KurtCobain_EditorsOfRollingStone_Scan.jpg  obrazek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony