Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Szczęśliwy egoista to ja

Szczęśliwy egoista to ja

Czy można osiągnąć cele przez egoizm i mieć udane życie w miłości do samego siebie? Tak, od dzisiaj – Ty także możesz zostać szczęśliwym egoistą.

Jak tego dokonać: musisz zacząć myśleć więcej o sobie, dążyć do własnej doskonałości, realizować swoje marzenia i wreszcie sięgnąć po tą książkę. Josef Kirschner w swojej pracy zatytułowanej „Cel przez egoizm. Udane życie w miłości do samego siebie” przedstawia obraz współczesnego pozytywnego egoisty.

Paradoksalnie egoiści wcale nie są kandydatami na socjopatów. Zrównoważeni i szczęśliwi, emocjonalnie spełnieni oferują otoczeniu dużą dawkę spokoju ducha i zdrowych emocji. Egoiści są niezależni, otwarci na świat, umieją myśleć samodzielnie i aktywnie działać. Są także doskonałymi inicjatorami postępu. Poza tym nie uzależniają swojej wartości od opinii innych ludzi.

Jeżeli posiadasz egocentryczną naturę i lubisz być niezależny…Jeżeli chcesz odsłonić swoje prawdziwe oblicze i obudzić w sobie egoistę – koniecznie sięgnij po tę lekturę!

Dzięki wnikliwej analizie weźmiesz życie w swoje ręce i będziesz nim kierował samodzielnie. Skoncentrujesz się na swoich rzeczywistych pragnieniach, a także wyznaczysz granice swojego terytorium. Czytając – docenisz siłę woli i wytrwałości oraz wzmocnisz odporność w dążeniu do zaplanowanych celów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 + = jedenaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony