Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Dwa koncerty Charliego Winstona w Polsce

Dwa koncerty Charliego Winstona w Polsce

Charlie Winston całkiem niedawno gościł w Polsce w celu promocji płyty „Running Still”. Musiało mu się u nas spodobać, ponieważ w maju powraca z aż dwoma koncertami.

Artystę będzie można usłyszeć na żywo 8 maja w klubie Rotunda w Krakowie oraz dzień później w warszawskiej Stodole. Można się spodziewać, że Charlie zaprezentuje przede wszystkim materiał ze wspomnianego albumu „Running Still”, na którym znajduje się między innymi utwór „Hello Alone”, który zapewne kojarzą wszyscy słuchacze radia.

Charlie Winston pochodzi z Wielkiej Brytanii. Debiutował w 2007 roku z płytą „Make Way”. Pozwolił o sobie usłyszeć dopiero dzięki kolejnemu krążkowi „Hobo”. Promowany w Polsce „Running Still” jest trzecim albumem w dorobku artysty. Podczas koncertów Charliemu towarzyszy zespół Charlie Winston and the Oxymorons.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć × = 24

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony