Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Noc Muzeów 2012

Noc Muzeów 2012

Dla wielu osób istnieje lepsza okazja do niespania niż oklepany Sylwester. Wielkimi krokami zbliża się Noc Muzeów!

W tym roku do muzealnego święta w Warszawie przyłączyły się 204 placówki. Nie są to tylko tradycyjne muzea, w projekcie wezmą udział także domy kultury, kawiarnie, biblioteki, kościoły itp. Każda z tych instytucji przygotowuje niepowtarzalny program specjalnie na tę okazję.

W większości polskich miast (m. in. w Warszawie i w Poznaniu) Noc Muzeów odbędzie się w terminie 19/20 maja, zaś w Krakowie i we Wsoli – jedną noc wcześniej. W tym czasie można odwiedzić za darmo popularne muzea, np. Centrum Nauki Kopernik czy Muzeum Powstania Warszawskiego, wziąć udział w wielu pokazach filmowych, grach miejskich, spektaklach teatralnych, wykładach, pokazach itd. Jednak największym atutem Nocy Muzeów jest to, że można w tym czasie odkryć wiele ciekawych miejsc, zakątków niedostępnych na co dzień dla zwiedzających oraz przeżyć noc na ulicach miasta wraz z ogromną rzeszą mieszkańców. W ciągu 9 edycji Nocy Muzeów każdy znajdzie coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa + = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony