Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Świat » Lindsay Lohan – kłopoty gwiazdy

Lindsay Lohan – kłopoty gwiazdy

Linsday Lohan jest niezwykle utalentowaną aktorką młodego pokolenia. Utalentowaną nie oznacza jednak nie popadającą w kłopoty.

Producenci serialu muzycznego „Glee” zgodnie przyznają, że współpraca z Lindsay Lohan była koszmarem. Już w przeddzień zdjęć Lindsay była przyłapana na ostrym imprezowaniu, natomiast w dniu pracy, aktorka nie stawiła się na planie, o wyznaczonej porze. Aktorka spóźniała się nagminnie na plan swego ostatniego serialu, w końcu gdy zjawiła się na plan, nie chciała przebywać z członkami zespołu. Problemem też był brak znajomości kwestii aktorskiej. To jednak producentom nie przeszkadza, aby powierzyć jej główną rolę w nowym serialu o Elizabeth Taylor- „Liz&Dick” produkowanym przez telewizję Lifetime. Linsday Lohan jest niezwykle utalentowaną aktorką i bezsprzecznie problemy uzależnienia od alkoholu i narkotyków wpływają na jej niesubordynację na planie. Aktorstwo, świat muzyki ma w sobie coś z magii i osobowości typu Linsday Lohan robią w nim wielką różnicę. Nie raz już w historii świata geniusz mieszał się z ludzkimi słabościami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery + = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony