Jestes tutaj: Home » SPORT » Polish Masters – turniej we Wrocławiu

Polish Masters – turniej we Wrocławiu

Benfica Lizbona, PSV Eindhoven, Valez Sarsfield i Śląsk Wrocław wystąpią w turnieju we Wrocławiu, który odbędzie się w dniach 21-22 lipca.

Turniej ma być imprezą cykliczną i zapewne wzbudzi wielkie zainteresowanie w naszym kraju. Warte podkreślenia jest to,  iż drużyny wystąpią w najsilniejszych składach. Ten fakt jest niezmiernie istotny, gdyż min. podczas meczu Legii z Sevilą na Stadionie Narodowym wystąpił „drugi garnitur” tych drużyn. Benfica Lizbona to ćwierćfinalista tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, Velez Sarsfiled to ośmiokrotny mistrz Argentyny, który zajmuje 3. miejsce na świecie w najnowszym rankingu Międzynarodowego Stowarzyszenia Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS), a PSV Eindhoven to czołowy holenderski klub z bramkarzem Przemysławem Tytoniem w składzie. W turnieju Polish Masters rozegrane zostaną w sumie cztery mecze. Impreza rozpocznie się od losowania, które wyłoni pary eliminacyjne.

Bilety na 1. dzień turniejowy – w cenach 69, 89, 125 i 500 zł (VIP) – dostępne będą od 30 kwietnia na www.ticketteam.com.pl, a od 7 maja na innych platformach ticketingowych. Organizatorzy rozważają wprowadzenie zniżek przy zakupie biletów na 2 dni, a także biletów rodzinnych i zniżek dla posiadaczy Kart Kibica WKS Śląsk Wrocław. Wszelkie informacje dotyczące turnieju będą podawane na stronie- www.polish-masters.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć × 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony