Jestes tutaj: Home » SPORT » Liga Mistrzów – półfinały

Liga Mistrzów – półfinały

Tegoroczne półfinały Ligi mistrzów obfitowały w niezwykłą dramaturgię.

Na Stadionie Camp Nou pzy prowadzeniu przez Barcelonę 2-0 nieliczni mogli się spodziewać, iż drużynę Chelsea będzie stać na podjęcie walki. Jednak ambitny zespół oligarchy Abramowicza dopjął celu i doprowadził do stanu meczu 2-1. Ambitnie walcząca Barcelona nie potrafiła strzelić kolejnej bramki i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kluczowym momentem dla losów meczu, bym niestrzeżony karny przez Leo Messiego.

Ambitnie walcząca drużyna hiszpańska zbyt odsłoniła dostęp do bramki i po jednym z kontrataków wynik meczu został wyrównany.

Chelsea po raz kolejny w historii powalczy o tytuł mistrzowski. W drugim półfinale losy meczu również wydawały się przechylone na szalę Realu Madryt przy prowadzeniu 2-0, jednak po podyktowaniu rzutu karnego stan dwumeczu został wyrównany. Tempo meczu było niezwykłe, a drużyna bawarczyków co było zaskoczeniem była niezwykle przygotowana kondycyjnie. Cel dla nich był jasny zagrać w wielkim finale na ich stadionie. Widać cel uświęca środki, bo faktycznie po rzutach karnych drużyna FC HOOLYWOOD zagra na stadionie Allianz Arena. Finał jest niezwykła niespodzianką. Nikt przez rozpoczęciem Ligi Mistrzów zapewne nie podałby takiego zestawu par w Finale. Bez względu kto wygra tą edycję Ligi Mistrzów uratuje ten sezon dla swojego klubu i kibiców. Jak bowiem wiadomo w rodzimej lidze Bayern musiał uznać wyższość Borussi Dortmund, natomiast Chelsea kilku wielkich firm Premier League.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony