Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » „Bajki w bramce” V

„Bajki w bramce” V

Po zimowej przerwie ponownie – już po raz piąty – wracają „Bajki w bramce”, czyli projekt społeczny, w którym aktorka poznańskiego Teatru Polskiego, Katarzyna Bujakiewicz czyta dzieciom bajki w parkach, zieleńcach i ogólnie w Naturze.

W sobotę, 28 kwietnia 2012, Katarzyna Bujakiewicz – Ambasador Poznania, Miasta – Gospodarza UEFA EURO 2012™ spotka się z najmłodszymi mieszkańcami miasta na zieleńcu im. Łukasiewicza  w godz. od 12.00 do 15.00. Pani Katarzyna przeczyta wówczas dzieciom bajkę pt. „Piłka, bajka, gol!”. To specjalne wydawnictwo powstało z inicjatywy Miasta Poznania, z myślą o najmłodszych dzieciach, dla których mistrzostwa będą wyjątkowym i dla wielu pierwszym w życiu tego typu wydarzeniem.

Podczas „Bajek w bramce” będzie można wziąć udział w zajęciach plastycznych, teatralnych i sportowych, a w tematycznych konkursach wygrać gadżety Poznania Miasta – Gospodarza UEFA EURO 2012™. Na zieleńcu im. Łukasiewicza pojawią się też oficjalne maskotki UEFA EURO 2012™ oraz Puchar UEFA EURO 2012™, który tego dnia zostanie umieszczony na specjalnej platformie i będzie jeździł po mieście w eskorcie samochodów HYUNDAI i dwupiętrowego czerwonego autobusu.

Parterem sobotniego projektu „Bajki w bramce” jest oficjalny sponsor UEFA EURO 2012™, firma Coca – Cola.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 037 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony