Jestes tutaj: Home » FILM » Komediowa Meryl Streep

Komediowa Meryl Streep

Po oscarowym wcieleniu się w rolę wybitnej pani premier Margaret Thatcher, Meryl Streep postanowiła wziąć udział w nieco lżejszej produkcji. Już latem aktorkę będziemy mogli zobaczyć w komedii „Hope Springs”.

Film opowiada historię małżeństwa z 30 letnim stażem. Po tak długim czasie, jak to w życiu bywa, nie wszystko układa się równie dobrze jak na początku. Para postanawia więc wziąć udział w niekonwencjonalnej i niezwykle intensywnej terapii małżeńskiej. Dzięki niej łatwiej im będzie wybrać czy powinni pozostać ze sobą czy podjąć decyzję o rozstaniu.

Parę głównych bohaterów zagrają Meryl Streep oraz Tommy Lee Jones. W ich terapeutę wcieli się natomiast Steve Carell. Za reżyserię odpowiedzialny jest David Frankel, który ma na swoim koncie takie produkcje jak „Diabeł ubiera się u Prady” czy „Marley i Ja”.

Film wejdzie do polskich kin 24 sierpnia 2012 roku, dwa tygodnie po światowej premierze. Tymczasem w internecie zobaczyć już można pierwszy zwiastun produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony