Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Alchemia uwodzenia – recenzja poradnika Agnieszki Ornatowskiej

Alchemia uwodzenia – recenzja poradnika Agnieszki Ornatowskiej

Czy uwodzenie jest sztuką, której można się nauczyć? Czy techniki erotycznej manipulacji mężczyznami można rozwijać i doskonalić?

Autorka psycholog i certyfikowana trenerka NLP, współpracująca z Instytutem Neurolingwistyki pokazuje, że są sposoby które pozwalają skuteczniej wpływać na mężczyzn. Mamy szeroki wachlarz możliwości oddziaływania: uwodzić można w kontakcie osobistym, na odległość, w słowie pisanym lub podczas rozmowy przez telefon.

Jaką jesteś kobietą? Czy roztaczasz wokół magiczną aurę, przyciągającą mężczyzn? Czy masz w sobie wdzięk, swobodnie flirtujesz i wzbudzasz żywe zainteresowanie swoją osobą? W głębi duszy każda z nas właśnie taka jest. Praktykowanie sztuki uwodzenia to nie mit. To naturalne umiejętności każdej kobiety, które można wzmocnić przez proste i ogromnie skutecznie techniki.

Czego dowiemy się z książki:

Część pierwsza to zbiór ciekawych porad jak stać się kobietą pełną uroku, czaru i zmysłowości. Poznasz z niej także kilka typów niezwykłych kobiet: od bogini mądrości przez boginię radości, zmysłowości czy wreszcie typ wojowniczki. Podróż przez kolejne strony urozmaicą Ci nietypowe wizualizacje oraz ćwiczenia otwarte z których dowiesz się więcej o swoich przekonaniach, zachowaniach i umiejętnościach. Na kolejnych stronach poznasz także lepiej mężczyzn, ich cechy charakteru oraz poprzez ćwiczenia praktyczne samodzielnie określisz typ mężczyzny z którym chciałabyś być.

Część druga to poradnik sztuki uwodzenia czyli zbiór rad jak tworzyć odpowiedni nastrój i ton rozmowy. Poznasz z niej także poziomy dopasowania (głos, oddech, treść…) – myślałaś, że to nie ma znaczenia, po przeczytaniu tej części diametralnie zmienisz zdanie. Dalej, więcej o naszych możliwościach, o strukturach językowych czyli o tym jak rozmawiać z mężczyznami. Dodatkowo krótki kurs, tak kurs jak zostać gwiazdą na portalu randkowym, a także ciekawy podrozdział dotyczący uwodzenia w związkach, czyli tego jak być dla siebie atrakcyjnym po latach. To jeszcze nie koniec znajdziemy także zbiór informacji, które pomogą nam rozstać się z klasą i poznamy kilka kobiecych sztuczek, aby w oczach mężczyzn wydawać się jeszcze atrakcyjniejszą.

Dziewczyno, kobietko, kokietko:

  • Jesteś singlem i szukasz mężczyzny swojego życia?
  • Jesteś w nowym związku i pragniesz, by wszystko się udało?
  • Jesteś szczęśliwa ze swym partnerem i chcesz stale podsycać płomień?
  • Jesteś w związku, w którym zaczyna wiać nudą?

Nigdy nie jest za późno na uwodzenie!

więcej:

http://www.etycznamanipulacja.pl/

http://www.nlpdlakobiet.pl/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ osiem = 16

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony