Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Wrocławski koncert Sinead O’Connor odwołany

Wrocławski koncert Sinead O’Connor odwołany

W ramach tegorocznego tournée Sinéad O’ Connor miała wystąpić także w Polsce. Ze względu na zły stan psychiczny artystka odwołała jednak całą planowaną trasę koncertową. Na oficjalnym profilu na Facebooku piosenkarka przyznaje, że decyzję powzięła w związku ze swoim złym stanem psychicznym i przeprasza wszystkich fanów.

W grudniu ub. roku artystka po raz czwarty w swoim życiu przeżyła rozwód – tym razem zaledwie po 16 dniach małżeństwa. Doprowadziło to do pogorszenia jej stanu psychicznego i próby samobójczej, do której doszło w styczniu 2012 roku. W komunikacie na Facebooku O’Connor przyznaje, że od dłuższego czasu jest pod opieką lekarza, który on od samego początku odradzał jej udział w trasie koncertowej.

Sinéad O’ Connor od wielu lat cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe, co wyznała w 2007 roku podczas wywiadu telewizyjnego dla Oprah Winfrey w 2007 roku. Schorzenie to cechuje się występowaniem stanów depresyjnych i może prowadzić do samobójstwa.

Koncert Irlandki w naszym kraju zaplanowano na 19 czerwca na wrocławskiej Wyspie Słodowej. Organizatorzy polskiego występu nie skomentowali jednak jeszcze doniesień o odwołaniu trasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × = dwadzieścia cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony