Jestes tutaj: Home » SPORT » Wojciechowski sponsorem AZS Politechnika?

Wojciechowski sponsorem AZS Politechnika?

Józef Wojciechowski zdradził w jednym z wywiadów, iż zamierza odejść z Polonii Warszawa. Klub piłkarski rzadko kiedy przynosi zysk. Dla wielu magnatów finansowych jest swoistą realizacją marzenia dotyczącego zarządzania jednostką sportową.

Abramowicz sponsoruje od wielu lat Chelsea Londyn, gdyż chciał uniknąć płacenia podatków związanych z jego wcześniejszą działalnością w Rosji. Inny oligarcha Jaroslavski sponsoruje Metalist Charków i nie szczędzi wysiłków ku zdobywaniu piłkarskiej Europy. Znane są przypadki właścicieli, którzy ponosząc porażkę związaną z wynikami zespołu całkowicie wycofują się ze sportu. Widać Janusz Wojciechowski jest nierozerwalnie związany ze sportem, gdyż przyznaje, iż myśli poważnie o sponsorowaniu drużyny siatkówki. Jak sam przyznaje, jeśli się zdecyduje będzie to na pewno Warszawa i AZS Politechnika.

Jak wiadomo polska Plus Liga jest jedną z lepszych lig siatkówki w Europie. Wydaje się, że włoska i rosyjska stoi wyżej w hierarchii. Z pomysłem i możliwościami finansowymi Janusza Wojciechowskiego, drużyna warszawska z całą pewnością mogłaby osiągnać poziom Skry Bełchatów, jednej z najlepszych firm w Europie. Notabene w naszej lidze zdetronizowanej w tym roku przez Resovie. Jeśli drużyna z Warszawy zyska nowego sponsora czekają ją w najbliższym czasie świetlane lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony