Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Rebecca Ferguson „Heaven” – recenzja albumu

Rebecca Ferguson „Heaven” – recenzja albumu

„Heaven” to debiutancki album uczestniczki 7. edycji brytyjskiego X Factora – Rebecci Ferguson, nazwanej przez brytyjskich krytyków nową Arethą Franklin.

Chociaż przez jej udział w programie X Factor, nastawiłem się sceptycznie do tej płyty – ponieważ jeszcze nigdy nie usłyszałem dobrej piosenki uczestnika tego typu programów – to po odsłuchaniu jej, muszę przyznać, że moje uprzedzenie było zupełnie niepotrzebne. Album ten, urzekł mnie wspaniałym połączeniem muzyki soulowej i popowej. Ponadto, czarująca jest niezwykle interesująca barwa głosu wokalistki, która idealnie współgra, właśnie, z delikatną i akustyczną muzyką.  Dodatkowo, Rebecca Ferguson napisała sama większość utworów na płycie, przez co staje się ona, dla słuchacza, bardziej autentyczna. Na płycie znajdziemy 10 ciekawych piosenek, jak np. pierwszy promujący płytę singiel  „Nothin’s Real, but love”, czy utwór, który spodobał mi się najbardziej – „Too good to Lose”. Za produkcje płyty odpowiedzialni byli Eg White (współpracował wcześniej m.in. z Adele czy Duffy) oraz Claude Kelly (znany ze współpracy z Whitney Houston).

„Heaven” to niezwykle ciekawa i dobrze wyprodukowana płyta, trwająca łącznie ponad godzinę i to właśnie przez ten czas możemy znaleźć się w raju.

Tracklista:

1. Nothing’s Real but Love
2. Glitter & Gold
3. Shoulder to Shoulder
4. Fairytale (Let Me Live My Life This Way)
5. Mr. Bright Eyes
6. Fighting Suspicions
7. Teach Me How To Be Loved
8. Run Free
9. Diamond to Stone
10. Too Good To Lose

One comment on “Rebecca Ferguson „Heaven” – recenzja albumu

  1. Ewelina on said:

    Dobry wybór Panie Marku, w rzeczy samej płyta jest wyjątkowa i inspirująca, a utwór: „Too good to Lose” – podoba się nie tylko Panu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 2 = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony