Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Killing Joke na Asymmetry Festival 4.0

Killing Joke na Asymmetry Festival 4.0

Asymmmetry Festival to międzynarodowe święto fanów muzyki alternatywnej, które od 4 lat organizuje wrocławski Klub Firlej. Gwiazdą festiwalu będzie kultowa grupa Killing Joke, która wystąpi ostatniego dnia, 5 maja i będzię promować swoją najnowsza płytę „MMXII”.

“MMXII” czyli 2012 to 15. studyjny album w dyskografii brytyjskiej post punkowej formacji Killing Joke. Grupa powstała pod koniec lat 70-tych w Londynie, a do fascynacji brzmieniem Killing Joke przyznało się wiele współczesnych zespołów rockowych – od Nirvany i Hole, poprzez Nine Inch Nails, Primus, Metallikę, Rammstein, Foo Fighters, Franz Ferdinand, aż po Korn.

Premiera najnowszej płyty Killing Joke odbyła się 3 kwietnia 2012.

Festiwal Asymmetry skierowany jest do międzynarodowej publiczności, fascynatów muzyki o eklektycznym i wybrednym guście. Od początku skupiał się na prezentacji wyjątkowych artystów eksperymentujących w swojej stylistyce, wychodzących poza ramy gatunku. Czwarta edycja Asymmetry Festival odbędzie się w nietypowej przestrzeni – kompleksie budowlanym nieczynnego już browaru. Browar Mieszczański to XIX–wieczny obiekt z unikalną architekturą przemysłową. Od wielu lat stanowi alternatywne miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia.

Czas i miejsce festivalu: 3-5 Maj, 2012 | Wrocław | Browar Mieszczański

Bilety: www.tickets.asymmetryfestival.pl oraz m.in. w salonach EMPIK i Media Markt

Więcej informacji o festivalu: www.asymmetryfestival.pl

UNIVERSAL MUSIC POLSKA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× siedem = 14

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 649 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony