Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Rebecca Ferguson – „Nothing’s Real But Love”

Rebecca Ferguson – „Nothing’s Real But Love”

Rebecca Ferguson ma zaledwie 26 lat, ale jej głos jest już rozpoznawalny na całych Wyspach.

Jej debiutancki album „Heaven” ukazał się w grudniu ub.r., dotarł do UK TOP10 i zdobył już status Platyny (ponad 500 tys. sprzedanych egzemplarzy!). Kariera Rebeccy nabrała prawdziwego tempa od czasu startu w 7. edycji brytyjskiego X-Factora. Sama napisała materiał na swój debiutancki krążek. Krytycy porównują ją do Arethy Franklin.

Album „Heaven” to nie przypadkowy zbiór piosenek, ale przemyślana kolekcja rewelacyjnych pop-soulowych kawałków zaśpiewanych wielkim głosem przez kobietę, która nie boi się powiedzieć co myśli. Każda nuta wyśpiewana na płycie ma swój odnośnik w prawdziwym życiu.

Wielkim przebojem stał się kawałek „Nothing’s Real But Love” mówiący o tym, że w obliczu mało ważnych spraw związanych z życiem ludzkim tylko uczucia mają tak naprawdę prawdziwie ważne znaczenie. Tylko one potrafią nasycić, ukoić i dać nadzieję. Niezależnie od tego czy jesteśmy bogaci czy biedni potrzebujemy miłości i bliskości drugiego człowieka.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + = 17

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony