Jestes tutaj: Home » FILM » „Breaking Bad” w Telewizji Polsat

„Breaking Bad” w Telewizji Polsat

Obsypywany nagrodami serial „Breaking Bad” 29 kwietnia dołączy do ramówki Polsatu. Zastąpi tym samym emitowane dotąd o godz. 22:00 „Kości”.

Serial opowiada o życiu i decyzjach podejmowanych przez Waltera White’a (Bryan Cranston) – nauczyciela chemii, który pewnego dnia dowiaduje się, że jest chory na raka, a czas, który mu pozostał, szacuje się na dwa lata. Chcąc zadbać o swoją rodzinę i zabezpieczyć ją finansowo na przyszłość bohater wkracza do przestępczego świata i staje się kryminalistą z nie do końca prawdziwego zdarzenia. Wraz ze swoim partnerem Jessem (Aaron Paul) zajmuje się produkcją narkotyków, na co dzień zaś jest przykładną głową rodziny.

„Breaking Bad” zdobył aż sześć nagród Emmy, pozostając jednocześnie serialem kontrowersyjnym i wcale nie prostym w odbiorze. Czas pokaże czy „Breaking Bad”, który wydaje się być ryzykownym posunięciem ze strony Polsatu, podbije serca, umówmy się, nie do końca wymagającej widowni kanału, na którym królują obecnie produkcje typu „Pamiętniki z wakacji”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 278 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony