Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Podążając za Miką

Podążając za Miką

Drugi krążek Miki Urbaniak (premiera 24.04) jest kompilacją stylów i brzmień. Dla jednych album „Follow You” może być równoważnikiem powiedzenia „dla każdego coś dobrego”, dla innych – „co za dużo, to niezdrowo”. Pewnym jest, że Mice talentu do kreowania i wykonywania całkiem przyjemnych dla ucha kawałków nie brakuje.

Na płycie znalazły się utwory z wielu muzycznych parafii, nie brakuje nawiązań do country rocka i ballad sprzed pół wieku. Są i takie spełniające wszelkie normy muzyki pop. Różnorodność brzmień i solidna produkcja sprawiają, że albumu jest przyjemy w odbiorze i tworzy dobry klimat, gdy uczynić z niego muzyczne tło dla codzienności.

„Follow You” ma tylko jedną wadę. Kiedy się kończy, trudno zanucić z niego choć jeden kawałek. Bo „Follow You” do muzycznego świata nie wnosi nic nowego. Podobnych krążków powstały już setki. Niestety niewiele z nich zawojowało rynek muzyczny. Jeśli najnowsze dzieło Miki Urbaniak będzie wyjątkiem od tej reguły – świetnie. Jeśli nie – pozostają dobre wrażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× cztery = 24

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony