Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Świat » Niesamowita kampania przeciwko rakowi piersi dla mężczyzn!

Niesamowita kampania przeciwko rakowi piersi dla mężczyzn!

Co zrobić aby różowe tło zamieniło się w plakat przypominający ciało kobiety od pasa w górę? Odpowiedź jest bardzo prosta! Wystarczy go dotknąć.  

Breast Unit Prague jest czeską organizacją walczącą z rakiem piersi, która wpadła na pomysł stworzenia interaktywnego plakatu dla mężczyzn. Został on namalowany termoaktywnym atramentem, który pod wpływem ciepła zmienia zabarwienie, a na plakacie pojawiają się kobiece piersi. Tworząc kampanię autorzy wykorzystali fakt, że pierwszymi osobami, które zauważają u kobiet guzki powstałe podczas raka piersi są ich mężowie czy partnerzy. Ta ciekawa kampania zachęca do tego by jak najczęściej dotykać piersi swoich partnerek, gdyż jest to najszybszy sposób na wczesną diagnozę nowotworu. Hasło, które towarzyszy plakatowi brzmi: „Dotykaj ich, aby upewnić się, że nie znikną”. Miejmy nadzieję, że dzięki ciekawej, interaktywnej formie przekazu mężczyźni mocniej się zaangażują i na dłużej zapamiętają przekaz tej kampanii, bo naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 + = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony