Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Kayah w Poznaniu

Kayah w Poznaniu

W piątek 11 maja w CK Zamek w Poznaniu wystąpi Kayah. Artystka zaprezentuje materiał The Best Of, więc można się spodziewać, że usłyszymy największe przeboje wokalistki.

Kayah jest wokalistką, autorką teksów, kompozytorką i producentką muzyczną. W 1995 roku pojawiła się jej pierwsza autorska płyta pod tytułem „Kamień”, która okazała się przełomem w karierze artystki, a wraz z kolejnym albumem „Zebra” przyszedł duży sukces komercyjny. Aktualnie oficjalna dyskografia Kayah zamyka się na dziewięciu albumach. Ostatnim przebojem wokalistki, który podbił listy przebojów jest „Za późno”.

Z pewnością ten właśnie utwór jak i wiele innych hitów Kayah zaśpiewa w Poznaniu w maju. Artystce na scenie towarzyszyć będzie zespół, w którego skład wchodzą:

Krzysztof Pszona – instr. Klawiszowe
Artur Affek – gitara
Piotr Żaczek – bas
Robert Luty – perkusja
Michał FOX Król – instr. Klawiszowe
Daniel Wojsa – perkusjonalia, chórek
Iwona Zasuwa – chórek
Ewa Jach – chórek

Koncert odbędzie się na Dziedzińcu Różanym poznańskiego Centrum Kultury Zamek o godzinie 19.00. Bilety dostępne są w cenie od 50 zł – 70 zł w przedsprzedaży oraz 70 zł – 90 zł od 1 maja. Można nabyć również bilet strefy VIP w cenie 150 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony