Jestes tutaj: Home » MUZYKA » One Direction zagrają w Madison Square Garden

One Direction zagrają w Madison Square Garden

Podboju Ameryki przez zespół One Direction ciąg dalszy. Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem letnia trasa koncertowa 1D okazała się spektakularnym sukcesem. Wszystkie wejściówki na planowane na maj i czerwiec występy w Ameryce Północnej rozeszły się w ekspresowym tempie kilku minut!

Zespół nie chcąc zawieść fanów, którym nie udało się zdobyć biletu na jeden z koncertów, ogłosił właśnie występ w słynnej, nowojorskiej Madison Square Garden. Koncert odbędzie się 3 grudnia, a bilety dostępne są od piątku, 6 kwietnia.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zagramy w tak kultowym miejscu, jakim jest Madison Square Garden. Będziemy gwiazdą wieczoru w tym prestiżowym obiekcie, w którym grali wszyscy nasi idole, na muzyce których się wychowaliśmy. To dla nas spełnienie marzeń. Nie możemy się już doczekać, kiedy 3 grudnia zobaczymy naszych fanów w MSG” – Niall Horan.

Zespół obecnie przebywa na trasie promocyjnej w Ameryce, gdzie ich debiutancki album ‘Up All Night’ zadebiutował na #1 listy Billboard Top 200 przechodząc do historii, jako pierwszy album brytyjskiej grupy, która zadebiutowała od razu na pozycji lidera.

29 maja ukaże się koncertowe DVD „Up All Night – The Live Tour”. Podczas show, 1D zaprezentowali nie tylko hity ze swojego debiutu, ale także covery piosenek Kings of Leon, Natalii Imbruglii, czy też Marka Ronsona & Amy Winehouse.

Na rejestrację koncertu można składać już przedsprzedażowe zamówienia: http://myplay.me/ngn

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony