Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Myslovitz po 20 latach bez Rojka

Myslovitz po 20 latach bez Rojka

Artur Rojek nie jest już wokalistą zespołu Myslovitz. Na oficjalnej stronie zespołu pojawiło się oświadczenie podpisane przez wszystkich członków zespołu.

Zespół w składzie: Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor będzie występować dalej pod nazwą Myslovitz, ale już z nowym wokalistą.

Artur Rojek na swoim profilu na Facebooku napisał: „Gdy w 1992 roku zakładałem zespół, w najśmielszych marzeniach nie przewidziałem tego, co stało się później. Przez wiele lat tworzyliśmy kumpelski układ, który w połączeniu z naszą pasją do muzyki, doprowadził nas do miejsca w którym jesteśmy tu i teraz. To był dobry czas. Nikt mi tego nie zabierze i nigdy tego nie zapomnę. Jestem za to wdzięczny losowi i wszystkim, którzy byli obok mnie przeżywając ten czas i współtworząc ten zespół ze mną. Po 20 latach postanowiliśmy się jednak rozstać. Ta decyzja nie znaczy, że wycofuję się z życia w ogóle. Zamierzam poświęcić się solowej działalności artystycznej oraz innym projektom. Jeszcze raz dziękuję wszystkim moim współpracownikom oraz fanom za ostatnie 20 lat. Do zobaczenia.”

Zespół Myslovitz nagrywał i występował w niezmienionym składzie od 1992 roku. Na koncie formacji znajduje się osiem albumów studyjnych, w tym najnowszy, wydany w 2011 roku album „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”.

Nowym wokalistą zespołu Myslovitz został Michał Kowalonek z zespołu Snowman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony