Jestes tutaj: Home » FILM » Joe Satriani w 3D w Multikinie

Joe Satriani w 3D w Multikinie

26 kwietnia, na wielkim ekranie Multikina pojawi się jeden z najbardziej cenionych i innowacyjnych gitarzystów na świecie – Joe Satriani.

Joe Satriani jest założycielem gwiazdorskiej formacji G3, która z sukcesem odbywała trasy koncertowe w Stanach Zjednoczonych i Europie. Ponadto od trzech lat jest gitarzystą zespołu Chickenfoot, w którego skład wchodzą: były wokalista Van Halen Sammy Hagar, były basista tegoż zespołu – Michael Anthony oraz perkusista Red Hot Chili Peppers – Chad Smith.

W czwartek, 26 kwietnia na godzinę 20.00, Multikino zaprasza wszystkich wielbicieli legato i tappingu na film pt. „Satchurated: Live in Montreal”. Został on nakręcony 12 grudnia 2010 roku w Montrealu podczas trasy „The Wormhole Tour”, promującej ostatni album studyjny Satrianiego – „Black Swans and Wormhole Wizards”. Koncert sfilmowali zdobywcy nagród Emmy i Grammy – Pierre i François Lamoureux, którzy pracowali przy realizacji takich koncertów, jak:  Rush, The Who i Deep Purple.

Widowiska w trójwymiarze z udziałem wirtuoza gitary, który sprzedał do tej pory ponad 10 milionów płyt nie można przeoczyć. Bilety w cenie 20 zł dostępne są na stronie www.multikino.pl oraz w kasach kin. Na wydarzenie muzyczne zaprasza Orange.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× osiem = 32

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony