Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Label Chicane dołącza do Armada Music

Label Chicane dołącza do Armada Music

Modena Records to wytwórnia założona przez producenta Nicka Bracegirdle, znanego na całym świecie pod nazwą Chicane. Po latach owocnej współpracy label brytyjskiego muzyka łączy siły z holenderskim gigantem Armada Music.

Po czterech latach pełnej sukcesów współpracy przy wydawaniu wszystkich albumów i singli Chicane w Europie (w tym w Polsce czy krajach Beneluksu) przyszedł czas na połączenie wspólnych sił. Od tej pory Armada Music reprezentuje Modena Records w wymiarze ogólnoświatowym.

Label Modena Records został założony przez Nicka Bracegirdle w 1996 roku. Wydając takie klasyki jak „Saltwater”, „Offshore”, „Sunstroke” czy „Poppiholla” oraz wszystkie cztery albumy Chicane, stała się jedną z najbardziej znanych wytwórni na scenie Electronic Dance Music. Piąty autorski album Chicane „Thousand Mile Stare” ukaże się na polskim rynku muzycznym 24 kwietnia 2012 roku.

Nick Bracegirdle: „Jestem bardzo podekscytowany tym że Modena, Armada i ja będziemy razem współpracować. Wszyscy którzy mnie znają, wiedzą, że Modena Records jest moim dzieckiem i oczkiem w głowie od samego początku, dlatego nowe doświadczenia będą dla mnie z pewnością czymś wyjątkowym. Wraz z nowym albumem odnalazłem pozytywną energię aby spróbować czegoś nowego, Armada to zauważyła i bardzo się cieszę że będziemy teraz w jednej drużynie.”

Album „Thousand Mile Stare” można zamówić już teraz na empik.com

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× pięć = 20

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony