Jestes tutaj: Home » FILM » Gratka dla miłośników podróży

Gratka dla miłośników podróży

Już od piątku 20 kwietnia rusza w Warszawie Festiwal Filmów Świata. Tegorocznym klubem festiwalowym będzie Klub Podróżnik przy ul. Felińskiego 37.

W ramach warszawskiej edycji „Trzy żywioły” w Kinie Wisła przez trzy dni będą pokazywane filmy podróżnicze. Oprócz projekcji odbędą się też spotkania z podróżnikami i autorami książek.

Pierwszego dnia zobaczymy  „Magię Wielkiego Błękitu” oraz dokument „Żyć poza systemem”.

Sobota i niedziela upłyną pod znakiem muzyki świata i długich rozmów o podróżach. W tych dniach Kino Wisła zaprezentuje filmy nagradzane na największych festiwalach świata. Pokazane będą w trzech blokach tematycznych: Podróże, Przygoda i  Cywilizacja. Nie zabraknie również nominowanego do Oscara „Śmietnika” w reżyserii Lucy Walker.

Jednak najważniejszym wydarzeniem będzie polska premiera „YOGAWOMAN”- dokument o fenomenie jogi i jej wpływie na życie ludzi na całym świecie.

Po Festiwalu w poniedziałek Klub Podróżnik przygotował kolejną niespodziankę. O godz. 19:00 odbędzie się promocja książki „Pojechane  podróże- szalone wyprawy Trzech Żywiołów” oraz spotkanie z autorami książki.

Dokładny program Festiwalu na stronie www.warszawa.klubpodroznik.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 4 = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony