Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Radzimir Dębski wygrał konkurs organizowany przez Beyonce

Radzimir Dębski wygrał konkurs organizowany przez Beyonce

Dwa miesiące temu Beyonce ogłosiła konkurs na najlepszy remix jej utworu „End Of Time”. Szczęśliwym zwycięzcą został Radzimir Dębski.

Do konkursu na remix singla Beyonce przystąpiło 3000 osób z całego świata. Twórcy mogli wziąć w nim udział wypełniając formularz zamieszczony w Internecie. Spośród tych wszystkich zgłoszeń wygrać mogło tylko jedno. Remix Polaka spodobał się artystce, a także wspomagającym jej wybór jurorom najbardziej ze wszystkich. Radzimir dzięki swojej twórczości wygrał 4000 dolarów oraz gwarancję, że remix jego autorstwa znajdzie się na EP-ce Beyonce z remixami utworów z płyty „4”. Wydawnictwo to ukaże się w formacie cyfrowym już 24 kwietnia. Radzimir Dębski dowiedział się o wygranej od samej Beyonce. Gwiazda zadzwoniła do niego na Skypie, co było dla młodego muzyka ogromną niespodzianką.

Radzimir jest synem znanego kompozytora Krzesimira Dębskiego. 25-latek ma więc do czynienia z muzyką od dziecka. Studiował w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz w Los Angeles. Na co dzień występuje pod pseudonimem JIMEK.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony